+90 (212) 324 54 54 - 324 74 41/42 / / /
DÜNYANIN 1 NUMARALI DOĞAL PEELING METODU
Green Peel ® Nedir?

Basında Reynu

Bayi Olmak İstiyorum

KİŞİSEL CİLT YENİLİĞİNİZ

GREEN PEEL® İLE TÜM CİLTTE VE VÜCUTTA DAHA FAZLA GÜZELLİK

GREEN PEEL® CLASSIC

TÜM DÜNYADA 50’DEN FAZLA ÜLKEDE BİNLERCE SPA / GÜZELLİK MERKEZİNDE BAŞARIYLA UYGULANAN EN ÜNLÜ METOD

Birçok insan, zararlı kimyasallar kullanılmadan veya estetik cerrahi işlemler olmadan cilt problemlerinin çözümlenmesini, cildinin yenilenmesini arzular. Bu imkansız değildir.

Dr. med. Christine Schrammek-Drusio’nun Orijinal ve etkili metodu GREEN PEEL® Classic ile bu uzun yıllardır zaten başarılmaktadır.

5 GÜNDE YENİ BİR CİLT

GREEN PEEL® CLASSIC yüzde ve vücutta çeşitli cilt problemlerine çözümler getirmektedir. Örneğin; geniş gözenekler, yağlı ve birikimli ciltler, yenilenmeye ihtiyacı olan, elastikiyetini kaybetmiş ciltler, cansız, donuk, dolaşımı zayıf olan ciltler, güneşten zarar görmüş, gevşemiş tüm vücut bölgeleri.

Her cilt probleminin çözümü 1 veya 2 seansta başarılamayabilir. Her cildin reaksiyonu farklıdır. İstediğiniz sonuca varmak için kişiye özel seçilen bakımı birkaç kez tekrarlamak gerekebilir.

DOĞAL GÜZELLİĞİNİZİ DOĞANIN GÜCÜ İLE YENİLEYİN

Vücudunuzu yenilemek için tamamen doğal maddeler birlikte çalışırlar. Mineraller, enzimler ve vitaminler içeren çeşitli bitki ve yosunların karışımı cildin yenilenmesine ve taze bir görünüm kazanmasına yardım eder. Bu özel karışım, eğitim görmüş profesyonel uzmanlar tarafından özel bir masaj tekniği ile uygulanır. Böylece cildin üst tabakası nazikçe soyulur. Bu işlemle cildin emilim gücü artar, hücre yenilenmesi hızlanır. Dolaşımın uyarılmasıyla metabolizma hızlanır, cildin oksijen alımı ve beslenmesi artar.

Bitkilerin mikro partiküllerine teşekkürler.

Ciltteki kan dolaşımını belirgin bir şekilde arttırır. Metabolizmayı hızlandırır, cildin oksijenlenmesini ve beslenmesini artırır.

Cilt tipine ve kişiye özel olarak uygulanan işlemin şekline göre cilt, peelingden 3 gün sonra soyulmaya başlar. Soyulma cilt yapısına göre pul pul olabileceği gibi çok daha belirgin bir şekilde de olabilir.

İşlem sonrası cildin verdiği reaksiyon, cildin yenilenme kapasitesine göre değişir. Her durumda cildin üst tabakası doğal bir şekilde soyulacaktır. Alttan gelecek yeni deri ise özel bir şekilde korunmak ve bakılmak ister. Bu işlem için özel formüle edilmiş Dr.med. Christine Schrammek derma.cosmetics cilt bakım ürünleri cildi besleyip, güçlendirecek ve koruyacaktır.

GÜZELLİĞİN SAĞLANMASI, KORUNMASI VE SAĞLIKLI KALICI BİR GÜZELLİK İÇİN GREEN PEEL®

Ciltte problemler, sorunlar ya da yaşlılık belirtileri ortaya çıkmadan çok önce Green Peel® uygulanmaları düşünülmelidir. Green Peel® her cilt problemi için, her cilde ve her yaşa uygun sağlıklı, etkin çözümler sunar. 

GREEN PEEL® ile uygulanan GREEN PEEL® CLASSIC metodu 50 yılın üzerinde bir tecrübenin sonucudur. GREEN PEEL® ile uygulanan, tamamen size özel, cildinizin gereksinimi göz önüne alınarak geliştirdiğimiz yeni

GREEN PEEL® bakımlarını sizlere tanıtmaktan mutluyuz.

REYNU KOZMETİK Peker Sokak Akyıldız Ap.Kat: 1 No: 26/6 1.Levent 34000 NİSPETİYE BEŞİKTAŞ İSTANBUL
+90 (212) 324 54 54 - 324 74 41/42   +90 (212) 324 74 48   reynu@reynu.com / reynukozmetik@ymail.com
Copyright 2014 Reynu Kozmetik | Web tasarım : Empati